E-pasta - mārketings

E-pasta –mārketings ir :​

Efektīvs un izdevīgs veids, kā piesaistīt un uzturēt klientus, palielināt pārdošanu un veidot uzticību. Ļauj Jums sūtīt personalizētas un mērķētas ziņas Jūsu potenciālajiem un esošajiem klientiem, kas atbilst viņu interesēm un vajadzībām, palīdz Jums izveidot un stiprināt savu zīmola atpazīstamību un reputāciju, kā arī izmērīt un uzlabot savu kampaņu rezultātus.

E-pasta mārketinga būtība ir izmantot e-pastus, lai reklamētu savus produktus, pakalpojumus vai zīmolu, un piesaistīt un uzturēt savu mērķauditoriju.

Kā pieteikties e-pasta mārketinga pakalpojumam?

  • Piksper strādā ar jau pārbaudītām e-pasta mārketinga platformām.
  • Piedāvā individuāli izstrādātu e-pasta sarakstu.
  • Izstrādājam e-pasta mārketinga stratēģiju, izmantojot dažādus veidus, kā sasniegt Jūsu auditoriju, piemēram, sūtot jaunumus, piedāvājumus, padomus, stāstus, pārskatus, uzaicinājumus vai atgādinājumus. Jūs varat arī segmentēt Jūsu sarakstu pēc dažādiem kritērijiem, piemēram, atrašanās vietas, interešu, iepirkšanās vēstures vai abonēšanas datuma, lai sūtītu vēl precīzākas un pielāgotākas ziņas.
  • Izmantojam  dažādas metodes, piemēram, piedāvājot kaut ko vērtīgu pret e-pasta adresi, izveidojot anketas vai konkursus, izmantojot sociālos tīklus vai mājaslapu, vai sadarbojoties ar citiem uzņēmumiem.
  • Izmantot dažādus dizaina un teksta elementus, lai padarītu Jūsu e-pastus pievilcīgus un pārliecinošus, piemēram, virsrakstus, attēlus, pogas, saites, video vai emoji.
  • Analizējam e-pasta mārketinga rezultātus, piemēram, atvēršanas likmi, klikšķu likmi, konversijas likmi, atgriešanās likmi, peļņu uz e-pastu vai atgriešanās investīciju koeficientu.

 

        Lai saņemtu piedāvājumu, jums jāaizpilda pieteikuma forma un jāsagaida ziņa no Piksper komandas!

E-pasta mārketinga priekšrocības

Zemas cenas

Augsta izplatība

Lieliska iesaiste

Viegli izmērāms

Pieteikties uz konsultāciju

Piereģestrējies aizpildot reģistrācijas formu

Saņemt piedāvājumu

Aizpildi reģistrācijas formu un mēs ar Tevi sazināsimies

Pieprasīt atzvanu

Norādi savu kontaktinformāciju un mēs Tev atzvanīsim cik drīz vien iespējams!