Plakāti

Gan drukas, gan virtuāls plakāts vai jebkāds cits informatīvs un piesaistošs vizuālais materiāls var tikt ieturēts jau esošajā uzņēmuma estētikā, kā arī tikt veidots kā neatkarīgs un unikāls projekts.
Drukātie (izdales) un virtuālie katalogi ir lielisks veids, kā nodot patērētājam informāciju un baudāmu uzskates materiālu.

Iespējams, jums jau ir savs firmas tēls, bet tikpat ticami ir arī tas, ka vēlēsieties zinošas komandas ieteikumus un reālu iesaisti pilnīgi inovatīvas, kvalitatīvas un mērķtiecīgi radītas vizuālās identitātes izstrādē.

Piksper zina, cik svarīgs ir tas, ko cilvēks bauda ar acīm. Nepieciešams vien mirklis, lai vizuālais noformējums radītu pirmās sajūtas un pamudinājumu, atkarībā no vizuālā materiāla uzdevuma un mērķa. Profesionāla dizainera uzdevums – palīdzēt radīt emocijas!

Mūsu paveiktie darbi

Piksper grafiskā dizaina speciālisti klientam spēj izstrādāt dažādus dizaina paraugus, neaizmirstot par individuālu pieeju katram. Nianses ir būtiskas, neskatoties uz to, vai tā ir skrejlapa mazam uzņēmumam, vai arī lielformāta plakāts lielveikala izpārdošanas reklāmai.

Plakāti, afišas un bukleti

Plakāts parasti ir lielformāta vizuālis, kam momentā jāpiesaista skatītāja uzmanība. Līdzīgi ir ar afišām, jo šādu materiālu, izstaigājot vienu Rīgas ielu, sanāk redzēt daudz. Plakātu izgatavošana prasa daudz rūpības no dizainera puses, jo jāņem vērā gan plakāta mērķis, gan pārstāvētās tematikas/nišas specifika, lai spētu piedāvāt oriģinālu skatījumu.

Afišu veidošana un reklāmas plakāti kā pakalpojums pieejams daudzās sagatavju vietnēs, bet ne vienmēr tas būs labākais risinājums. Ja mērķis ir radīt plakātu vai flajeri, ieturot uzņēmuma kopējo vizuālo identitāti, vai varbūt radīt pilnīgi jaunu piesaistošu vizuālo materiālu, tad dizaineris ir tas, kurš klientam palīdzēs radīt konceptu un tā variācijas.

Reklāmas un biznesa rīks ir arī buklets, kas parasti sniedz pamata informāciju par pakalpojumu, precēm vai pašu uzņēmumu. Tam būtu jāsniedz konkrēts informatīvais vēstījums, neaizmirstot par dizaina neapzināto ietekmi uz patērētāja uztveri.

Kādas izmaksas?

Piksper grafiskā dizaina izstrādes cena atkarīga no darba apjoma, tehniskajām niansēm, izpētes nepieciešamības un citiem faktoriem. Tiekoties ar klientu, noteikti tiek pārrunātas vissīkākās detaļas, lai radītu pēc iespējas saprotamāku konceptuālo piedāvājumu. Elastīgā pieeja darbā un izpratne par klienta vajadzībām vienmēr nes radošus un uz mērķi virzītus vizuālos materiālus. Lai izgatavotu sev nepieciešamos drukas un virtuālos vizuāļus vai to komplektus vienā stilistikā, jums atliek sazināties ar Piksper komandu! Saruna vienmēr ir pirmā, kas raisīs pamata idejas par to, kas nepieciešams tieši jums.

Izmaksas no: 50€

Klientu atsauksmes

Pieteikties uz konsultāciju

Piereģestrējies aizpildot reģistrācijas formu