Vizītkartes

Vizītkarte, tāpat kā citi biznesa materiāli, ir būtisks informācijas avots. Nozīme ir ļoti lakoniskam saturam un patīkamam dizainam. Piksper grafiskā dizaina jomā ir pieredzējis spēlētājs, par ko var pārliecināties, saņemot gan konceptus un idejas, gan gala darbu. Vizītkarte mūsu skatījumā – informācijas un oriģināla dizaina simbioze.

Glancēta, matēta, raupja, gluda – tikai dažas no niansēm, ko mēs jums varam ieteikt izskatīt, radot savu ideālo vizītkarti.

Arī tad, ja jums būs tikai ļoti aptuvena ideja par to, ko vēlaties redzēt, Piksper neatstās jūs grūtās pārdomās, bet piedāvās dažādas variācijas.

Lai nebūtu tā, ka kāzu kleitu salona vizītkarte izskatās pēc skursteņu tīrīšanas pakalpojumu sniedzēja kartītes (tas gan maz ticams), tad vēstījuma ietērpšanu šajā maz formāta priekšmetā atliek deleģēt Piksper grafiskajam dizainerim.

Vizītkartes izgatavošana Liepājā

Piksper viena no darbības jomām grafiskā dizaina jomā ir vizītkaršu izgatavošana. Mūsu dizaineri šajā darba ieliek izpratni gan par vizuālā vēstījuma nodošanas veidu, gan faktūras un, protams, satura nozīmi. Šie faktori tiešā veidā ietekmē vizītkartes izgatavošanas cenas, jo mēdz atšķirties vizītkaršu materiāls, klienta gaidas un prasības, nerunājot par plānotā darba apjoma.

Arī tad, ja fiziski neatrodaties Liepājā, mūsdienu komunikācijas un loģistikas iespējas ļauj sniegt šo pakalpojumu ikvienam, jebkur Latvijā. Piksper grafiskā dizaina komanda pēc sarunas vai tikšanās ar jums piedāvās dažādus risinājumus un konceptus, lai varat izvēlēties sev piemēroto un budžetam atbilstošo. Reizēm ieceri un iespējamo realizāciju šķir kādas tehniskas vai pat idejiskas pretrunas, bet dizainera uzdevums ir tās pārkāpt. Vienmēr ir iespēja atrast tādu izpildījumu, par ko varēsiet būt lepns.

Piksper ir vairāk kā drošs – skaista un perfekta vizītkarte būs pagodinoša jūsu klientam, pretstatā tādai, ko kāds izdrukājis uz plānā papīra, pie tam – nogriezis mazliet šķībi. Tāpat kā citi biznesa vizuālās identitātes materiāli, tā arī vizītkarte ir saikne ar patērētāju.

Piesakiet savas vizītkartes izstrādi Piksper, lai tā kalpotu kā labs pirmais iespaids klientam par jums. Mūsu speciālisti parūpēsies par tās atbilstošu noformējumu, iepazīstoties ar jūsu biznesa nišu vai nodarbošanos.

Mūsu darbi

Vizītkartes nozīme un uzdevums

Būs grūti atrast tādu uzņēmumu, kura rīcībā kā reprezentabls un informatīvs materiāls nebūtu vizītkarte. Pirmkārt, šis kompaktais drukātais resurss ir pamata informācijas nesējs, bet, otrkārt, tās vizuālais noformējums nodod netiešu vēstījumu tam, kas to uzlūko.

Vizītkartes dizains un pat materiāla veids un tekstūra atkarīgi no pārstāvētās nišas jeb nozares. Tā kā vizītkartes izmēra standarti ir ierobežoti, uz tās uzdrukātajai informācijai jāsatur viss būtiskākais, lai jūs varētu atrast, piezvanīt vai uzrakstīt e-pastu. Interesants un piesaistošs vizītkartes dizains pievērš uzmanību.

Jo jāatzīst – vizītkaršu ir tik daudz, taču dizaina ziņā vairums ir blāvas un līdzinās viena otrai. Līdzīgi kā jebkurā citā grafiskā dizaina jomā, arī vizītkaršu izgatavošana ir izaicinājumu pilns process.

Ieteikumi vizītkartes izgatavošanā

Pirmais, par ko jāpadomā, ir pašas galvenās informācijas izvietojums, un tikai tad seko citi dizaina elementi. Vizītkarte noteikti nedrīkst būt pārblīvēta, visām komponentēm jābūt līdzsvarā, lai viegli uztvert. Nekādā gadījumā neiesaka samazināt fonta izmērus tikai tāpēc, lai ietilpinātu vairāk informācijas. Izdrukājot tā var kļūt nesalasāma. Runājot par fontu – vislabāk pieturēties pie klasiska, vienkārša izpildījuma, lai viegli izlasīt. Nav izslēgts radošs risinājums, bet tam jābūt saprotamam un nolasāmam.
Ja mēs vizītkarti salīdzinām ar rokasspiedienu, tad zināms, ka spēcīgs rada labāku priekšstatu, nekā ,,mīksta” roka. Tātad – arī materiāls, tā biezums un tekstūra ir no svara. Jo pārdomātākas šīs nianses, jo atmiņā paliekošāks rezultāts. No šī var secināt, ka ne tikai izskats būs noteicošais. Grafiskā dizainera izaicinājums būs apvienot saturisko vēstījumu ar izmantotā materiāla specifiku.
Vizītkartei noteikti jābūt vienotā stilistikā un krāsu paletē ar pārējo uzņēmuma vizuālo tēlu, ja tāds izveidots. Noteikti neiztikt bez logo, ja jums tāds ir. Mūsdienās ļoti populāri ir izmantot arī QR kodu, kas atrisinās daudzas problēmas saistībā ar atspoguļojamās informācijas atlasi pirms vizītkartes dizaina izveides. Daudzas lietas varēsiet ,,paslēpt” zem šī koda, kas aizvedīs, piemēram, uz jūsu interneta vietni.
Droši var izmantot abas vizītkartes puses, lai ievietotu informāciju un ļautu vaļu arī dizaina ideju lidojumam.

Kādas izmaksas?

Tiklīdz esi nosapņojis savas ideālās vizītkartes veidolu vai nodomā :,, Vienkārši vajag, bet nezinu – kā!”, zvani vai raksti mums! Tā ir tikai saruna, kas mūs šķir. No sapņa līdz taustāmam rezultātam nemaz nav tik tālu.

Izmaksas no: 50€

Klientu atsauksmes

Pieteikties uz konsultāciju

Piereģestrējies aizpildot reģistrācijas formu