Par mums

Sveiki, esam
Piksper komanda!

Mūsu komandā pulcējas cilvēki, kuriem darbs nav tikai pienākums, bet dzīvesprieks. Mēs augstu vērtējam speciālistus, kuriem ir dzirkstele acīs, spēja redzēt jaunus izaicinājumus un sniegties jaunās iespējas dzīvot, mācīties un dalīties savā pieredzē. Katru dienu mūsu komanda uzmundrina cits citu pārspēt sevi, un šī kopējā vēlme rada ne tikai produktīvu darba vidi, bet arī īpašas idejas un risinājumus.

Mēs ticam, ka mīlestība pret darbu ir atslēga veiksmīgai sadarbībai. Mūsu komandas dzīvīgums un dedzība tiek pārveidota jaunās idejās, kas atspoguļojas mūsu klientu apmierinātībā. Ar mums sadarbojoties, Jūs ne tikai iegūsiet mārketinga aģentūru, bet arī partnerus, kuriem rūp Jūsu bizness un vērtības. Pievienojieties mums, lai kopā veidotu kaut ko neaizmirstamu!

Mēs esam par ilgtermiņa sadarbību, ko pierādām ar godīgumu un atbildību pret katru mums uzticēto uzdevumu.

Vairāk par komandu

Mūsu aģentūra ir dinamisks savienojums pieredzējušu profesionāļu un jauniem, daudzsološiem speciālistiem ar vienotām vērtībām un kopīgiem mērķiem. Mēs esam uzņēmums, kas cieši apvieno bagātīgu pieredzi ar jaunām idejām, veidojot tādu komandu, kas spēj veiksmīgi risināt jebkādus mārketinga izaicinājumus.

Mūsu attīstības ceļš ir mērķtiecīgs un nepārtraukts, un tas tiek uzcelts uz dažādiem komandas locekļiem – gan tiem, kuriem ir ilggadēja pieredze un iegūta ekspertīze, gan arī jaunpienācējiem ar svaigām idejām. Šī savstarpējā mijiedarbība un zināšanu apmaiņa padara mūs par spēcīgu un daudzpusīgu mārketinga aģentūru.

Ar mums sadarbojoties, Jūs ne tikai saņemsiet mārketinga pakalpojumus, bet arī piedalīsieties dinamiskā un izaicinājumiem pilnā darba vides veidošanā. Pievienojieties mums ceļojumā uz sasniegumiem un jaunām iespējām!

Elvis Bergs
Vadītājs

Šis vadītājs mizā tik uz priekšu šijā mārketinga aģentūrā. Viņš ir dzirkstošs  dzinējspēka avots un kreatīvais ģēnijs. Cilvēks, kas nes neapturamo enerģiju un spēju domāt ārpus ierastajiem robežām, pārvēršot idejas par inovatīviem digitālā mārketinga risinājumiem.

Arturs Kuznetsovs
Projektu vadītājs

Viņš ir jaunu ideju radošais gēnijs, kas prot nodrošināt, ka ikvienā projektā tiek iegūta unikāla vērtība. Viņš ir ne tikai projektu vadītājs, bet arī inteleģences iemiesojums, pārveidojot idejas par digitālo mārketingu neaizmirstamā realitātē.

Krista Drulle
Mārketinga nodaļas vadītāja

Krista ir maiga vadītāja, kura spēj apvienot sadarbību un efektivitāti. Viņas izpratne par mārketinga stratēģijām ir kā precīzs instrumentu orķestris, kurā katrs elements spēlē savu lomu, veidojot harmoniju un pievienojot vērtību katram projektam.

Ieva Cērpa
Dizainere

Dizainere Ieva ir kā mazais ugunīgais pārsteigumu pilnais brīnums, kas pārveido ikvienu projektu par unikālu piedzīvojumu. Viņas radošums ir kā plīvurs ar krāsām un idejām, kas izkaisa maģiju visapkārt, atstājot pēc sevis neaizmirstamas pēdas.

Viktorija Jansone
Projektu vadītaja

Projektu vadītāja Viktorija ir kā neatlaidības un precizitātes avots, kas īsteno ikvienu projektu ar augstu profesionālismu un rūpību. Viņas vadībā, mērķtiecīgi un uzmanīgi, katrs posms tiek plānots un izpildīts ar nevainojamu precizitāti.

xXx
Pārdošanas menedžere
Vīzija

Mūsu mērķis un vīzija ir radīt ilgtermiņa vērtību un uzticēšanos, piedāvājot personalizētas un pārsteidzošas digitālā mārketinga kampaņas

Misija

Mūsu misija ir būt Jūsu ceļvedim digitālajā pasaulē.

Pieteikties uz konsultāciju

Piereģestrējies aizpildot reģistrācijas formu